Firanki gotowe czy firanki na metry?

W sklepach dostępne są różne rodzaje firanek w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Inne firanki przeznaczone są do salonu, inne do kuchni, a jeszcze inne do pokoju dziecięcego. Możemy kupić firany gotowe lub firanki na metry. Firany gotowe mają określoną wysokość i szerokość, w związku z tym są kupowane na dokładnie wymierzone okno w danym pomieszczeniu. Nie wymagają już specjalnego obszywania taśmą, ponieważ są wykończone i gotowe do zawieszenia.

Z kolei firany na metry muszą być idealnie wymierzone, z uwzględnieniem wysokości i szerokości okna. W zależności od preferencji klienta mogą być powieszone na prosto lub zmarszczone, co trzeba uwzględnić przy kupowaniu tego typu firan. Firany na metry muszą być dodatkowo obszyte - usługę obszywania zakupionych u nas firan oferuje firma Ansol - szczegóły w zakładce Obszywanie i Skracanie Firan i Tkanin/
 
Gotowe firany tworzone są z myślą o klientach, dla których liczy się wygoda - tego typu firanka nadaje się do powieszenia w oknie zaraz po zakupie i również od razu może cieszyć oko i zachwycać swoim wyglądem :-)
Natomiast firany na metry przeznaczone są przede wszystkim na okna niestandardowe i są szyte na wymiar. Stanowią o niepowtarzalnej aranżacji i klimacie wnętrza, będąc unikalną ozdobą okna o nietypowych wymiarach lub spełniając oczekiwania klientów o wyjątkowości danego wnętrza.
Firma Ansol posiada w swojej ofercie szeroki wybór zarówno firan gotowych, jak i firan na metry. Oferujemy różne fasony, wzory i kolory pięknych i jednocześnie tanich firan.
 
Zapraszamy do zakupów :-) Twój styl to Twój wybór :-)
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl